Respiro | Kakusei

Respiro

Respiro

RESPIRO PLACE = česká značka, jejíž sídlo je na Severní Moravě, v Ostravě, městě uhlí, oceli, komínů a temných zákoutí. Ale také ve městě plném úžasných všehoschopných lidí a těch nejlepších přátel, prostě ve městě, které máme rádi jako žádné jiné. Jsme tady s vámi již od roku 2002.

RESPIRO IMAGE = výrazné a zásadní odlišení se od ostatních. Design, moderní trendy, překvapivé materiály a smysl pro detail tvoří komplex, který v ČR jen tak nenajdete.

RESPIRO CREATIVITY = nápady jsou u nás téměř nevyčerpatelné a chuť pracovat stále na něčem novém bezmezná. S našim výrobkem nezískáváte jen oblečení, věc či doplněk, ale jedinečnou příležitost se odlišit.

RESPIRO MATERIALS = up-cycled produkty jsou vyrobeny z netradičních materiálů, které již dříve posloužily k jinému účelu. Je libo tašku z hasičské hadice, obal na laptop z autoplachty nebo třeba peněženku z cykloduše? Toto a mnohem více naleznete na našich stránkách.

RESPIRO CHARITA = dlouhodobě navazujeme partnerství s neziskovými organizacemi, především ze sociální a ekologické oblasti.

DESIGN JE NAŠE POSEDLOST!
INOVACE A UŽITEČNOST PRODUKTŮ JE NAŠE RADOST! 
VÍTĚZSTVÍ UP-CYCLINGU JE NAŠE VÁŠEŇ!

Úspěch v mnoha podobách zažíváte díky správným volbám. Věříme, že spolu s RESPIRem zvítězíte. 

Přečtěte si o nás krátký článek na blogu!