O Kakusei | Kakusei

O Kakusei

Kakusei je online platforma s designem, uměním a módou. Přinášíme vám nové produkty a díla lokálních umělců, návrhářů a design studií. Pomáháme lidem objevovat tvůrce a nakupovat přímo od nich jejich zboží.

Na Kakusei najdete nadějné umělce a originální zboží nadaných designérů vyrobené většinou jen v malé séri. Mnohdy se jedná pouze o jediný, exkluzivní kousek. Prohlédněte si naše tvůrce a pokud se vám z jejich nabídky cokoliv líbí a máte zájem o koupi, odešleme vaši objednávku přímo autorovi.

Cílem Kakusei je podporovat lokální tvůrce. Umožňujeme kreativním lidem představit se veřejnosti a nabídnout tvorbu k prodeji bez zbytečných prostředníků. Chcete vědět více? Přečtěte si, proč prodávat právě u nás.

O nás

Jsme dva dlouholetí kamarádi, Ondra a Michal. Před nějakou dobou jsme na treku kdesi v horách rozjímali o tom, že nás už nebaví kupovat vybavení bytu a doplňky masové sériové výroby.

Nechceme uniformní design globálních výrobců, kde se většina interiérů vzájemně podobá jako vejce vejci. Chceme výběr kvalitních, lokálně vyráběných produktů. Baví nás výrobky s příběhem. Jenže jsme narazili. Není vůbec jednoduché se prodírat internetem a v záplavě kýče hledat kvalitní design. Pokud vás zajímá delší příběh vzniku Kakusei, navštivte náš blog.

Tvoříme přehledný výběr toho nejlepšího, co nabízejí tvůrci z celé republiky.