JEZUSKOTE | Kakusei

JEZUSKOTE

JEZUSKOTE

JEZUSKOTE

Dekorační vonné předměty - kosmetické výrobky, které nemají atestaci a jejichž výrobna nesplňuje zákonem předepsané parametry nebo dokonce obsahují více bylin s léčivými látkami než je povoleno pro nefarmaceutické výrobky, bohužel není možné prodávat jalo kosmetický výrobek a nabádat k jejich použití. Proto jsou tyto výrobky nabízeny pouze jako "dekorační vonný předmět" či ,,vonná dekorace" s použitím na vlastní zodpovědnost.

Mé výrobky ale nejsou z ničeho jiného než z rostlinných olejů, glycerínu, vosku, medu, bylinek, esenciálních přírodních silic, přírodních emulgatorů (jako např. exrakt z grepu), rostlinných extraktů vlastní výroby, přírodních pudrů,... Používám je já a mí přátelé na tělo, vlasy a pleť :)

Mé produkty jsou vyráběné tzv. ,,za studena" z rostlinných olejů, 100% vegan (kromě medu a hedvábí), jsou jemná a dosti pěnivá. Používají se na pleť, ruce, celé tělo :) Po výrobě zrají na dřevěných roštech 4 týdny, poté jsou na prodej. Dlouho vydrží. A ty velké ještě víc. Po namočení mycího produktu nechte nejlépe oschnout na dřevě, ať se pořád neutápí a nerozpouští ve vodě.

  • Bez umělých barviv, vůní a konzervantů.
  • Maceruji si sama bylinky, tím vznikají extrakty, které přidávám jako výživnou složku do mýdel a dalších mých produktů.
  • Bez palmového oleje. Můj standartní základ pro výrobu mýdla je olivový a kokosový olej, bambucké máslo.
  • Výživné složky jsou LZS oleje
  • Vůně jsou 100% přírodní esenciální oleje

Mýdla balím do svého vlastního vyráběného papíru. Každé má popisek, název,  váhu,  údaje o složení a spotřebě.