TravelMap | Kakusei

TravelMap

TravelMap

Tak tohle je tým Travel Map!

Jsme mladí, milujeme cestování, rádi dostáváme dárky, objevujeme krásné a kvalitní věci, vymýšlíme originální nápady a vyrábíme unikátní produkty. A když dáme všechno dohromady, přijde na svět stírací mapa Travel Map!

Vydejte se s námi na cesty netradičním způsobem, rozšiřte klub cestovatelů, kteří mají styl a nebojí se nových zážitků. Stírací mapa světa Travel Map vám bude skvělým společníkem!

Stírací mapa Travel Map je unikátní osobní cestovatelská mapa světa, kde velmi pohodlně a zábavně označíš země, které jsi již navštívil. Mapa Travel Map je pokryta zrcadlovou vrstvou, kterou si jednoduše seškrábneš pomocí mince, a otevře se ti barevný svět tvého cestování. Pro větší zábavu můžeš na mapě Travel Map malovat fixkou, dávat si tam poznámky, kreslit cesty a plánovat vysněné cestování. Všechno si potom snadno vymažeš stíracím víčkem na fixce. Velké země jsou rozděleny do států a regionů, protože New York není přece celé Spojené Státy Americké. Unikátní a originální design produktu dělá z Travel Map opravdu výborný dárek pro kohokoliv, kdo rád cestuje. Stírací mapa Travel Map je zabalena do stylového designového tubusu, který chrání tvoji mapu od poškození a vyřeší problém jak zabalit dárek. Máš na tubusu ještě informaci o tom, kolik zemí je třeba procestovat za rok, abys objevil celý svět.